Tipograf
Utilizator
Gratuit

Tipograf

161L BIS, Popesti-Leordeni, Ilfov, Romania Data publicari: Iulie 14, 2021

Tipografie flexografica cu sediu in Popesti Leordeni, Nr. 161L BIS, Ilfov angajeaza tipograf.

Candidatul ideal:

         Responsabilitate, seriozitate, dorinta si capacitate de munca si invatare

         Abilitate de lucru in echipa, persoana bine organizata, atentie la detalii

         Nivelul de pregatire solicitat sa fie absolvent de liceul cu cunoștințe de bază pentru operare pe calculator.

Descrierea jobului:

         Se ocupă în principal cu tiparirea materiei prime conform specificatiilor din fisa produsului si BT-ului.

         Respectarea planificarii productiei conform normelor de timp

         Completează raportul de producție pentru fiecare lucrare

         Program de lucru de luni până vineri, in ture cu pauza de masa, nu se lucrează sâmbăta sau duminica

         Contract de muncă

Relatii la numerele de telefon: 0214673096/ 0214673097

    Contactează editorul

    Comentarii

      Lasă un comentariu (mesajele ofensatoare şi cele spam vor fi şterse)